Postel se zábranou, se kterou děti rostou

Skutečnost, že jsou děti menší než dospělí a tím pádem vyžadují i prvky, které by se přizpůsobily jejich velikosti ještě neznamená, že jim pořídíte postel pro trpaslíky. Jistě jste si velmi dobře vědomi toho, že děti rostou závratnou rychlostí a to, co je pro nich letos ideální – už příští https://zpravy.aktualne.cz/pocasi/nova-predpoved-pocasi-na-prosinec-pristi-tyden-bude-nejbohat/r~3b679596d76b11e78d510cc47ab5f122/ rok může být malé.
Měli byste na to brát ohled i při koupě dětské postele, kterou není těžké najít ve velikosti, která by se přizpůsobila jak menším, tak i starším dětem bez toho, abyste ji museli vyměnit za jinou.dítě v posteli

Masivní dřevo je trefa do černého

I když je váhová kategorie dětí poměrně nízká, neznamená to ještě, že jim nemusíte pořídit kvalitní a odolný nábytek, který by snesl i těžší zátěž. Jestli máte v plánu zakoupit vašemu dítěti lůžko, ve kterém by postupně rostlo, masiv je přesně tím, na co byste se měli zaměřit.
Dětská postel 90 x 200 z masivu je trefou do černého, a to jak v případě těch nejmenších, tak i pro dospívající ratolesti.

Zábrana pro ty nejmenší

Na bezpečnosti vašeho dítěte vám jistě záleží nejen ve dne, ale i v noci. Abyste měli jistotu, že je v průběhu jeho spánku v bezpečí a nic se mu nestane, je dobré pořídit mu masivní postel se zábranou, která ho ochrání před volným pádem na zem. Nejmenší děti totiž mají tendenci mít „akční“ spánek, který se neobejde bez pohybu, díky čemu v určitém věku ještě oporu v podobě zábrany potřebují.
Postupem času je však možné ji snadno odstranit a udělat z postele lůžko pro dorůstající dítě, které více místa ocení.ruka v peřinách

I na vzhledu záleží

Nejen hračky nebo oblečení si děti chtějí vybrat dle vlastního vkusu. Stejně tak to platí i o všech prvcích, které se jim rozhodnete do pokoje umístit. Neváhejte se tedy s nimi domluvit na tom, že si barvu dřeva jejich nábytku mohou vybrat dle vlastního přání. V kategorii nalezete hned několik provedení, ze kterých si vaše ratolesti bezpochyby vyberou.

4.7/5 - (4 votes)

About the Author