Nedovolte temnotě výhru

Je to vážně až s podivem, že když se řekne Zlín, okamžitě si každý člověk, a to dokonce i za hranicemi České republiky vybaví Baťu. Jak výtečný a prozíravý člověk to byl, to ví snad každý. Ale ve Zlíně je spousta dalších zajímavostí a krásných kulturních památek, nebo moderních budov, které stojí za zhlédnutí, nebo jejich potenciál přímo využít.

zlín

Vy to musíte vědět nejlépe, když se staráte o provoz moderní budovy Kongresového centra. I v noci září do tmy svým externím osvětlením. To je Vaše zásluha. Nakonec právě tato budova musí být stále provozuschopná, protože se sem sjíždějí lidé zdaleka, aby se stali účastníky konferencí, nebo účastníky studijních pobytů. A zdaleka neznamená jen z Čech, nebo z Moravy. Ale i ze zahraničí. Tato budova je pro podobné akce nejen moderní, ale zároveň důstojná!
Když se blíží opravdu důležitá konference s účastí, např. zahraničních investorů, potom je Vaší prací zajistit veškeré elektrické přívody k přístrojům, spotřebičům a k osvětlení natolik kvalitně, aby se nestalo, že, např. uprostřed prezentace dojde k přerušení dodávky elektrického proudu! To by byl malér. Temnota by zvítězila. A panika by ji velmi ráda provázela.

· Víte, co v takové chvíli dělat?
· Jste si jistý, že nápravu zvládnete okamžitě?
· Máte v záloze náhradní zdroj, elektrocentrálu http://www.hujeval.cz/zlin-pujcovna-a-pronajem-elektrocentral-a-dieselagregatu/, která temnotě vítězství nedovolí?

elektárna

Pokud ano, potom jste muž na pravém místě! Pokud ovšem ne, pak máte velký problém! Nemůžete přece kvůli výpadku elektrické energie přerušit tak významné jednání investorů, kteří si ve svém naplněném diáři udělali čas právě na Zlín! To by to dopadlo! Sem ba asi investoři své peníze nevložili! Tomu věřte!
Právě proto byste měl těmto nepříjemným okamžikům předejít. I okamžik může být fatální pro nesprávný vývoj konference, jejímž účelem je získání finančních prostředků pro město!

About the Author